ЄВГЕНІЙ КАЛКАТОВ

Майстер міжнародного класу

Євгеній Калкатов – один з найвідоміших перукарів-стилістів України. Вдосконалюючись в професії більше 25 років, домігся значних успіхів і став лідером в перукарському мистецтві. Щорічно створюючи по 2 колекції стрижок, зачісок, фарбувань, демонструє їх на міжнародних виставках INTERCHARM, NEW LOOK. Також досяг успіху в створенні колекцій зачісок для відомих дизайнерів таких як ANDRE TAN, Олена Буреніна.

Серед численних дипломів, що підтверджують досвід, майстерність і креативність є і такі як найкраща колекція зачісок на сезонах моди «UFW» (Українські Тижні Моди), а також дипломи за суддівство міжнародних перукарських конкурсів, навчання в академіях (SACO, TONI & GUY, VIDAL SASSOON та ін), викладання і т.д. Євген є провідним стилістом багатьох популярних TV проектів, таких як «Королева балу» (ТЕТ), «Велике перевтілення» (1 + 1), «ПроFashion» (Новий канал), «На 10 років молодше» (ТРК Україна), «Хто проти блондинок »(Новий канал) та ін.

При створенні нішевого салону ми використовували унікальний досвід європейських і американських колег і зробили вузько профільний і високоякісний продукт, в основу вклали перукарське мистецтво як мистецтво створювати і підкреслювати стиль кожної людини, індивідуально знаходячи в кожному щось неповторне і єдине.

Наша головна відмінність – це професіоналізм майстрів, їх досвід і творчий підхід. У нас представлені ексклюзивні види косметики KEUNE, LA BIOSTHETIQUE, ENVY, PHILIP MARTIN’S, ROVERHAIR, VITALITY’S, ALCINA і ми використовуємо тільки ті процедури, препарати та технології які вже перевірені в Європі і Америці. У салоні діє виставка-продаж професійних інструментів для волосся від американських і німецьких брендів TONDEO, CORIOLISS.

Нішевий салон краси KALKATOFF – завжди гарантія якості !!!!!