ПРО НАС

Salon of history (since 1997)

Столітня автентичність та сучасні технології

В епоху забудови центру Києва багатоповерховими будинками, на перехресті вулиць Кузнєчної (тепер Володимира Антоновича) та Совської (тепер Фізкультури) в період з 1882 по 1899 роки було збудовано будинок №41 (тепер №47). Будинок збудовано зі світло-жовтої цегли (клеймо КЪ), і через особливість кольору матеріалу фасад не було пофарбовано.

При ремонті приміщення, в якому знаходиться Салон краси KALKATOFF , ми намагалися максимально зберегти і підкреслити автентичні елементи декору та матеріалів, а також об’єднати їх з ультра-новими технологіями.

Євгеній Калкатов

Євгеній Калкатов є неодноразовим призером чемпіонатів перукарського мистецтва, викладачем Київського національного університету культури і мистецтва – академія Pivot Point USA, провідним стилістом міжнародних TV проектів «На 10 років молодше», «Велике перевтілення», «Королева балу », співавтор образів UFW (Ukrainian Fashion Week) для відомих дизайнерів України ANDRE TAN, E.BURENINA і інші. Зачіски Євгенія Калкатова неодноразово визнавалися одними з кращих на UFW. Розробляв стиль і образи для міжнародних компаній, які були надруковані в професійних глянцях західної Європи.

Чому нас обирають клієнти?

До нас приїздять з різних регіонів України, з різних її міст, з країн ближнього і дального зарубіжжя, за тим, що називається перукарським мистецтвом. Практикуючись та вдосконалюючись в цьому напрямку Євген Калкатов домігся визнання серед колег України, Росії, Країн Балтії і Західної Європи.

Наша філософія

Краса не знає стандартів. Це не стан, якого можна досягти, а життя, яким людина живе. 

Краса в кожному з нас. В кожного вона своя, в кожного вона неповторна.  

Краса не має шаблонів. В житті нема правил. Ми створюємо його нашими діями та вчинками. Нашою усмішкою. Нашими ідеями. Нашою любов’ю. Кожен – для себе, і всі один для одного.   

Команда салону

Євген Калкатов і його команда стилістів постійно проводить тренінги та майстер-класи по всій Україні та за кордоном. В нашій команді працюють найталановитіші і креативні фахівці, яких ми шукаємо по всій країні. В основу нашого салону краси KALKATOFF було покладено перукарське мистецтво як засіб для індивідуальної персоналізації нашого клієнта. До нас за порадою і допомогою звертаються абсолютно різні люди від зірок естради до домогосподарок, від бізнесменів до студентів, від політиків до театралів.

Ми взяли кращий досвід від найвідоміших шкіл перукарського мистецтва та салонів краси світу і організували нішевий салон краси. У нашому салоні представлена ​​ексклюзивна косметика, технології та індивідуальний підхід до кожного. Команда стилістів KALKATOFF – це команда професіоналів, яка готова до вирішення всіх поставлених завдань. Ласкаво просимо в світ перукарського мистецтва!

Косметика

KEUNE, LA BIOSTHETIQUE, ENVY, PHILIP MARTIN’S, ROVERHAIR, VITALITY’S, ALCINA

Інструмент

KASHO, CORIOLISS, KENT, LA BIOSTHETIQUE, TONDEO та ін.

Технологія

KALKATOFF, TONI&GUY, V.SASSON, PIVOT POINT, P. CAMERUN та ін.