САЛОН

Забудова центру Києва

В епоху забудови центру Києва багатоповерховими будинками, на перехресті вулиць Кузнєчної (тепер Володимира Антоновича) та Совської (тепер Фізкультури) в період з 1882 по 1899 роки було збудовано будинок №41 (тепер №47). Будинок збудовано зі світло-жовтої цегли (клеймо КЪ), і через особливість кольору матеріалу фасад не було пофарбовано. Будинок був прибутковим, мав 4 поверхи та 3 під’їзди. На кожному поверсі знаходилося по 2 квартири, з різною кількістю кімнат.

Автентична ліпнина та плитка

Вартість здачі квартир залежала в першу чергу від поверху. Найпрестижнішими вважалися другий та третій, тому і оформлення квартир було більш дорогим. Стелі кімнат були оздоблені гарною ліпниною, яку ми дбайливо зберегли. Сходові майданчики були викладені автентичною плиткою. Для обігріву використовувалися печі, які встановлювалися в стінах між кімнатами. На даний час гарно збереглися робочі димоходи зі слідами сажі.

Власність Федора (Франца) Поллака

Початково власницею будинку була Носова Марія Климівна. Потім будівля перейшла у власність Поллака Федора (Франца) Івановича – купця Другої гільдії, чеха за національністю. Він був власником Троїцьких та Галицьких бань, ковбасної фабрики, пивзаводу “Чехія” на Деміїївці, служив директором-розпорядником Деміївського чавунно-ливарного механічного заводу. Поллак Ф.І. також мав у власності багато прибуткових будинків у Києві. Жив у сусідньому будинку номер 45, де зараз знаходиться “Львівська майстерня шоколаду”.

Салон Kalkatoff

При ремонті приміщення, в якому знаходиться Салон краси KALKATOFF, ми намагалися максимально зберегти і підкреслити автентичні елементи декору та матеріалів, а також об’єднати їх з ультра-новими технологіями.

Побачити це все Ви зможете завітавши до нас, можливо навіть просто в гості. Ми завжди раді Вам!